Her zaman yorgun hissediyorum? ne kadar yorgun yorgun nedir?

Her zaman yorgunuz gibi hissediyor musunuz? sorun prime time sitcomlar sırasında uyanık kalmak yaşıyor musunuz? Çoğumuz biz soğuk, grip veya bazı diğer viral enfeksiyonu, özellikle yorgun olmak nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Eğer enerji ve devam eden yorgunluk sürekli eksikliğinden muzdarip zaman Ancak, doktorunuza danışın zamanı gelmiş olabilir.

Yorgunluk sürekli ve sınırlayıcı bir kalan yorgunluk olduğunu. yorgunluk ile, açıklanamayan inatçı ve tekrarlayıcı yorgunluğu var. Bu grip ya da uyku bir çok cevapsız zaman nasıl hissettiğini benzer. Eğer kronik yorgunluk ,, veya sistemik efor intoleransı hastalığı (SEID) varsa uyumadım oldum sanki, sabah duygu uyanmak. Yoksa iş yerinde çalışması ya da evde verimli olmasını mümkün olabilir. Siz de günlük işlerini yönetmek için bile tükenmiş olabilir.

Çoğu durumda, yorgunluk için bir nedeni var. Alerjik burun iltihabı, anemi, depresyon, fibromiyalji, ya da başka bir sağlık durumu olabilir. Eğer durum buysa, o zaman uzun vadeli görünüm iyidir. Yorgunluğun en sık nedenlerinden bazıları bakar ve nasıl çözümlenir.

Belirtileri: Yorgunluk, baş ağrısı, kaşıntı, burun tıkanıklığı ve drenaj

Alerjik rinit, kronik yorgunluk sık görülen bir nedenidir. Ama alerjik rinit genellikle kolayca tedavi edilebilir ve öz-yönetimli. bir teşhis yapmak için, doktorunuz semptomları değerlendirecektir. Doktor ayrıca ayrıntılı bir tarih boyunca belirlemek ya da alerji polen, böcekler (toz akarları veya hamamböceği), hayvan tüyü, küf ve küf, hava değişiklikleri, ya da başka bir şey tarafından tetiklenen olup olmadığını test etmek olacaktır.

yorgunluk dahil – – alerjik rinit semptomlarını azaltmak için bir yolu kusurlu alerjen önlemek için gerekli adımları atmaktır. Buna ek olarak, uygun ilaç belirtileri ile yardımcı olabilir. yardımcı olabilecek diğer maddeler arasında,

Alerji çekim – immünoterapi – şiddetli vakalarda yardımcı olabilir. Bu tedavi kusurlu alerjenlerin giderek daha yüksek çözümlerin haftalık çekim içerir. Alerji çekim etkili olduğu için zaman ayırın ve genellikle üç ila beş yıllık bir süre boyunca uygulanır.

İş çılgın Saatleri?

Uykululuk You Hurting edilir?