androstenetrione: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

4-androsten-3,6,17-trion, 6-OKSO ADT, androst-4-en-3,6,17-trion, Androstenetriona, AndrostĂnĂtrione.

Androstenetrione bir steroid olduğunu. ciddi güvenlik endişelerine rağmen, bu atletik performansı arttırmak için kullanılır; Androstenetrione androstenediona gibi T € śprohormonesâ € â alternatif olarak teşvik edilmektedir. Pazarlamacılar androstenetrione vücudun doğal testosteron seviyelerini artırır ve bu nedenle prohormones olumsuz yan etkileri arınmış olduğunu iddia ediyor. Bu iddiaları destekleyecek hiçbir güvenilir kanıt yoktur.

vücut kadınlık hormonu östrojene erkeklik hormonu testosteronun bazı dönüştürür. Androstenetrione blokları bu dönüşüm. Bazı insanlar vücudun daha fazla testosteron yaparak düşen östrojen seviyesi için yapar düşündürmektedir. Onlar daha testosteron yüksek düzeyde atletik performansını artıracağını göstermektedir. androstenetrione satmak Bazı insanlar bunun kullanım 3 hafta boyunca 226% 188% toplam testosteron ve serbest testosteron artırdığını söylüyorlar. Ancak bu iddiaları destekleyen kişilerde hiçbir bilimsel olarak güvenilir bir araştırma yoktur.

Yetersiz Kanıt fo; atletik performansını artırma; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için androstenetrione etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

Androstenetrione herkes için GÜVENLİ OLMAYAN olabilir. aslında vücuttaki testosteron seviyeleri artar, ekstra testosteron karaciğer sorunları, kalp sorunları ve kanser gibi ciddi yan etkilere neden olabilir. androstenetrione kullanmaktan kaçının; Özel Önlemler ve Uyarılar: Herkes androstenetrione kullanmak için, ancak aşağıdaki koşullarda insanların kullanımını önlemek için ekstra nedenleri var için bu GÜVENLİ OLMAYAN olabilir; Gebelik ve meme -Besleme: Yeterince gebelik ve meme -Besleme sırasında androstenetrione kullanımı hakkında bilinen değil. Güvenli tarafta kalmak ve kullanımını önlemek; Prostat kanseri ve diğer hormona duyarlı kanserler: Androstenetrione testosteron düzeylerini artırmak olabilir. Böyle androstenetrione kullanmaktan kaçınmalısınız prostat kanseri gibi hormona duyarlı koşulları erkek; Karaciğer hastalığı: Androstenetrione testosteron düzeylerini artırabilir. Artan testosteron karaciğer sorunları ile ilişkilidir. Eğer karaciğer hastalığı varsa, androstenetrione yapmayız. Eğer androstenetrione almış, karaciğer fonksiyon testleri (KFT) yüksek sonuç yapılması için iyi bir fikir olacaktır.

Şu anda ANDROSTENETRIONE Etkileşimler için hiçbir bilgiye sahip

androstenetrione uygun dozu kullanıcının yaşı, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda androstenetrione için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Covey DF Hood WF. 4-androsten-3,6,17-trion ve 1,4,6-androstatriene-3,17-dion elde edilen enzim tarafından oluşturulan ara insan plasental aromataz bir zaman-bağımlı azalma neden olur. Endokrinoloji 198; 108: 1597-9.

Numazawa M Mutsumi A, Asano N, Ito Y. tarafından aromataz zamana bağlı bir inaktivasyon, androst 3,6-4-en-17 trionlar 19-ikame edilmiş. Steroidler 199; 58: 40-6.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon