alzheimer tedavisi: ilaçlar, E vitamini, HRT, duyu tedavi, daha fazla

Bugün, Alzheimer için tedavisi yoktur. Araştırmacılar hala tam olarak hastalık hafıza kaybı ve düşünce ve davranışları ile diğer sorunlara yol açar anlamaya çalışıyoruz. Onlar önlemek veya hastalığı durdurmak için bu değişiklikleri ters bir gün umuyoruz.

Çoğu insan Alzheimer hastalığı hafızayı etkiler biliyorum. Fakat belirtiler fiziksel hem de zihinsel olarak olabilir; Bu yürümek şekilde, konuşma ve nasıl vücudunuzun çalıştığını değiştirebilirsiniz. Bu hastalık ilerledikçe neler olabileceğinin farkında olmak önemlidir. Bu Önünüzde size ve sevdiklerinize karşı karşıya gelebilecek değişikliklerin kalmak yardımcı olacaktır.

İlaçların Farklı türleri hafıza kaybı, davranış değişiklikleri, uyku sorunları ve diğer Alzheimer belirtileri tedavi edebilir. Onlar hastalığı bitmiyor, ama onlar birkaç ay hatta yıllarca çok daha kötüye gitmesini sorunları tutabilirsiniz. Hepsi yaşlı insanlar için bir sorun daha olabilir yan etkileri olabilir.

Doktorlar bir kişinin belirtiler bağlı ilaçların bir veya daha fazla türde önerebilir

Birçok kişi, Alzheimer hastalığını tedavi etmek ya da semptomlarını işlemek için ilaç dışındaki diğer yollar araştırmıştır. işe olsun veya olmasın üzerinde bilim karışık olmuştur.

E vitamini Bilim adamları bu kez antioksidan hasardan sinir hücrelerini korumak düşündüm. bunun işe yaradığını az kanıt var çünkü ama birçok doktor artık, Alzheimer olan kişiler için önerilir.