alerjik rinit-evde tedavi

Alerjiler Eğilimler

Alerjik rinit, uzun süreli bir sorundur. Bu contro zaman ve çaba gerektirir; Ev tedavi ile alerji. Ama evde tedavi size alerji yardım etmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir.

önlemek ya da sizi azaltabilir eğer; wit temas; alerjenler, sizin Allergy azaltmak mümkün olabilir; semptom ve ilaç olmadan veya daha az ilaçlar ile onları yönetmek. controllin; alerjenler ve azaltılması belirtiler ile iletişim de o les yapabilir; büyük olasılıkla develo olacak; komplikasyonlar gibi; sinüzit. Sen bunu

Daha fazla bilgi için, bkz:

alerjenler ‘gelmez kaçınma ise; semptomları yardım ya da mümkün değildir

Bu belirtiler izlemek ve yararlıdır nasıl; sizi etkileyebilir. Örneğin, belirtiler uyku sizi tutmak yapmak zor t yapmak; konsantre veya uykulu yapmak? Ayrıca alerjenleri izlemek ve ne kadar süre afte; Onlara maruz belirtiler görünmeye başlar. Bu bilgiler Docto yardımcı olacaktır; önlemek ve sorunu tedavi. Tutabilirsin ; (PDF dokümanı nedir?) Semptom günlüğü bu bilgileri izlemek için.

Toz ve toz akarları kontrol etmek. Örneğin, toz düzenli ve sıcak su nevresim yıkama; hayvan tüyü ve diğer hayvan alerjenleri denetleme. Bunu yapmanın bir yolu, evinizin bazı alanlarda hayvan kısıtlamak için; kapalı kalıp kontrolü. Clea; Aylık küvet ve duşlar; Açık polenleri kaçınmak. Bu whil içinde kalan kapsar; polen sayıları yüksek.

Sen tuzlu solutio ile burun pasajlar temizleyerek tıkalı burun davranabilirsiniz; (tuzlu su); Sen o önlemek mümkün olabilir; Evinizde bir nemlendirici kullanarak sıvıların bol içme ve tütün dumanı kaçınarak hafif sinüs enfeksiyonları yönetmek; Sen Takin deneyebilirsiniz; over-the-counter alerji ilaçları semptomları hafifletmek için.